KONST / Litografier / Färglitografi 13557059
nr 1355 7059
Sigvard Bernadotte
(1907-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 7/180, daterad -82, bladets mått: 50x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:22:57
300 kr
350 kr
19 okt
Sigvard Bernadotte
Läs mer om Sigvard Bernadotte